+998-91-166-02-05, +998-90-323-66-53(телеграм, whatsapp), avon-uz@mail.ru

Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Шановні красуні! Дівчата та жінки!

Для того щоб отримати можливість стати представником Ейвон в Україні та офіційно зареєструватися у міжнародній компанії Ейвон, як представник -  потрібно досягти вісімнадцятирічного віку.  

Зареєстуватися в компанії ейвон представником з краси доволі не складно -  потрібно лише заповнити всі  необхідні рядки у формі реєстрації на сайті компанії та відправити цю заявку.

На нашу думку, кожна дівчина в Україні бажала б працювати у галузі краси. Що може бути краще за це? Окрім того, що ця справа буде доволі цікавою як для молодих дівчат, так і для жінок.

Представниці Ейвон дуже люблять свою справу та сам процес спілкування з іншими дівчатами  та жінками, своїми клієнтками. Вони першими узнають про красу та бьюті тренди найкращих виробників косметичних засобів  в Україні та світі.

Для найактивніших жінок України, які стають  представниками ейвон, вже сьогодні  - діють найкращі пропозиції та знижки на засоби догляду за шкірою, декоративну косметику.

Реєстрація в ейвон надає нові можливості з фінансової точки зору. Кожний працює як йому зручно, у вільний від роботи чи навчання час або паралельно із ними, займаючись власними справами або доглядаючи за дитиною.

Справжню насолоду від роботи в ейвон жінки починають отримувати вже після того як приходять перші успіхи. Компанія ейвон любить своїх чарівниць краси і як можна частіше робить приємні подарунки у вигляді подарункових сертифікатів, бонусів, знижок і навіть подорожей у дивовижні місця планети.

Реєструйтеся в компанії Ейвон в Україні та змінюйте на краще своє життя і життя вашого оточення. Робіть щасливими ваших близьких, подруг, всіх жінок України. Давайте робити добру справу разом з Ейвон.

 

Заполняйте анкету и мы вам перезвоним

Заказать продукцию по каталогу

Заказать косметику AVON

Стать представителем Avon, координатором.

- Представителем может стать любой житель Украины достигший 16 лет.

- Представитель компании получает свой заказ в течение 3-х дней в любом уголке Украины.

- Заказ можно оплатить в течении 7 дней в любом отделении Приват-банка, банк Аваль, Ощадбанка .

- Покупка для себя продукции компании Avon со скидкой от каталожной цены.

- Всемирно известная компания предлагает эксклюзивные подарки и розыгрыш призов.

- Получи скидку 26% на свой первый заказ ( от 600 грн. по ценам каталога) и подарок:), заполни форму!

эйвон регистрация украина, официальная регистрация avon украина, стать представителем эйвон украина